Ви запитуєте, ми відповідаємо

Взагалі то це все описано на цій сторінці "Додати оголошення", але якщо з певних причин ви не знайшли на цій сторінці прийнятного для вас способу додати оголошення, тоді ми спробуємо описати це ще простіше, і так оголошення можна подати чи то передати у такий спосіб:

  • Надіслати СМС (SMS) з оголошенням про нерухомість на номер телефону +38 050 49 49 6 49 або +38 097 49 49 6 49. Детальніше про це тут;
  • Зателефонувати на номер телефону +38 050 49 49 6 49 або +38 097 49 49 6 49 та продиктувати ваше оголошення;
  • Надіслати оголошення про нерухомість електронною поштою на адресу info@realestate.in.ua;
  • Якщо ви користуєтесь мережею Інтернет і на вашому телефоні встановлені додатки:У такому випадку оголошення про нерухомість можна надіслати на:
  • Якщо ви користуєтесь соціальними медіями (мережами) в мережі Інтернет, тоді оголошення про нерухомість можна передати чи то надіслати на:
  • Надіслати оголошення про нерухомість також можна безпосередньо з вебсайту заповнивши форму Подати оголошення.

Маємо сподівання, що це вам допомогло.

Витяг з правил ‘Будь хто незалежно від правового (юридичного) статусу особи може безкоштовно опублікувати власне оголошення про нерухомість на цьому Вебсайті’.

З одного номера телефону ви можете подати одне безкоштовне оголошення, оскільки ідентифікатором оголошення є номер телефону.

Витяг з правил “Ідентифікатором оголошення є номер телефону подавача інформації про нерухомість. Тобто ви можете подати одне безкоштовне оголошення на один номер телефону, якщо у вас є два або більше номерів телефону тоді ви можете подати стільки ж безкоштовних оголошень з ім’ям та прізвищем одного і того ж продавця, але з різним вмістом інформації про нерухомість. Простіше кажучи один номер телефону одне безкоштовне оголошення”.

До прикладу: Якщо продавець нерухомості Степан Бандера хоче подати оголошення про продаж квартири, будинку і землі, то він може подати три безкоштоних оголошень від імені Степана Бандери, як продавця але з різмим вмістом (про продаж квартири, землі, будинку тощо) і з різними номерами телефонів (окремий номер для продажу будинку, окремий для продажу землі і окремий для продажу квартири) це безкоштовно.

Подання більше одного оголошення від імені одного і того ж продавця з одним і тим же номером телефону вартує одну гривню за один день за кожне додаткове оголошення.

До прикладу: Тарас Шевченко, має десять оголошень і хоче розмістити ці оголошення від свого імені, як продавця чи то власника нерухомості, тоді у такому випадку, перше оголошення публікується безкоштовно, а інші дев’ять публікуються за додаткову платню. Зразок розрахунку: 10 оголошень - 1 оголошення (безкоштовно) = 9 оголошень * 1 гривню = 9 гривень * 30 днів і того до оплати 270 гривень за один місяць. Якщо сума платежу перевищує 250 гривень то у такому випадку ми пропонуємо придбати відповідний тарифний план на публікацію великої кількості оголошень. Детальніше про це у розділі “Тарифні плани”.

Зателефонувати на +38 050 49 49 6 49 або +38 097 49 49 6 49 з номера телефону з яким опубліковане ваше оголошення та заявити про те, що ви хочете видалити всі або одне оголошення у якому присутній ваш номер телефону. Якщо номер телефону з якого поступив запит на видалення співпадає з тим який присутній в оголошенні, тоді це оголошення буде видалено.

Те саме можна зробити за допомогою текстового повідомлення (СМС/SMS).

Про видалення оголошення можна повідомити будь-яким іншим доступним для вас способом, але у такому разі ми зателефонуємо на той номер телефону який записаний в оголошенні на видалення якого поступив запит.

Так, і таке буває, але ваша виклик дуже важливий для нас. Зрозумійте, з вами працюють не роботи, а живі люди.

Якщо ви не змогли дотелефонуватися, будь ласка спробуйте ще раз, пізніше, ми впевнені, що ваш виклик почують і слухавку піднімуть та поспілкуються з вам.

Ми пропонуємо нашим відвідувачам різні способи комунікацій аби завжди бути на зв’язку. Будь ласка відвідайте цю сторінку де ви знайдете різні способи, як з нами зв’язатися.

Ваш виклик не почують та не піднімуть слухавку, якщо ви телефонуватимете у неприйнятний для будь-якої людини час, до прикладу о 11:20 або 07:45 і це не вказує на те, що ми не хочемо з вами спілкуватися, а просто складаються обставини так, що ніхто не чує вашого виклику, і не може підняти слухавку.

Ніколи не залишайте спроби дотелефонуватися до нас.

Так, ви можете додати тільки чотири світлини до свого оголошення і зробити це можна за допомогою електронної пошти info@realestate.in.ua або програмних додатків:

Зверніть увагу, світлини мають бути прийнятної якості і такого розміру: ширина 800 пікселів, а висота 600 пікселів у формати з розширенням ".jpg"

Пам'ятайте ідентифікатори вашого оголошення є номер телефону, до прикладу '380504949649', якщо ви хочете додати світлини до свого оголошення тоді вказуєте ідентифікатор оголошення, коротко про що йдеться в оголошенні, адресу і додаєте свої світлини.

Чому тільки чотири?

Ми вважаємо для того аби відвідувачу сайту мати загальну уяву про ту чи іншу нерухомість достатньо чотирьох фотознімків. Зазвичай достаньо відзнімкувати вітальню, спальню, кухню та ванну , якщо це квартира. Якщо ви продає будинок, тоді відзнімкуйте фасад будинку та вітальню, кухню і ванну. Якщо це земля тоді просто відзнімкуйте вашу земельну ділянку з різних положень, тобто ракурсів.

Якщо я хочу більше аніж чотири?

Так, можна і більше, але за додаткову платню. Кожна додаткова світлина вам обійдеться в одну гривню за день, і при оплаті не менше ніж за три місяці.

Все спроектовано та побудовано для швидкого отримання інформації про нерухомість.

Спочатку виберіть місцевість де хочете придбати нерухомість, а саме місто, містечко чи район.

Навігація вибору місцевості знаходиться вгорі сторінки або натисніть кнопку внизу сторінки "Мапа вебсайту".

Після вибору місцевості, виберіть розділ з нерухомістю у навігації, що знаходиться на сторінці будь-якого міста чи району

Перейшовши у вибраний розділ, зявиться таблиця з переліком наявних записів у якій можна використати пошуковий фільтр, користуватися яким дуже легко

До прикладу: якщо є потреба відобразити тільки однокімнатні квартири, введіть у поле пошук слово та цифру "кімнат 1" і відразу у списку з'являтися лише однокімнатні квартири, те саме відбудеться якщо у пошукове поле ввести "40 м" після чого у списку відобразяться записи де кількість квадратних метрів дорівнює 40 м2

Відфільтрувати записи можна за назвою вулиці, якщо ввести у пошукове поле "пасічна", з'явиться перелік об'єктів нерухомості, що знаходиться по вулиці Пасічна

Так, нажаль і таке стається, але це лише тому, що подане оголошення не відповідає “Правилам і умовам”.

Ми не хочемо і не будемо робити з сайту смітник, і розміщувати будь-що, і що-небудь. Ми працюємо над тим, аби на сайт потрапляла лише якісна інформація про нерухомість українською мовою, а оголошення на кшталт “Продам…”, “Здам…”, “Деталі по телефону…”, “… ціна договірна”, “Терміново…” це не до нас.

На нашу думку відвідувач сайту має отримати, як мінімум “базову інформацію” про нерухомість, яка повинна міститися в оголошенні і давати відвідувачу сайту мінімальну уяву про те, що продається чи здається в оренду, скільки це коштує, хто продає або передає в оренду, і де це знаходиться.

Отже, якщо ви хочете продати або передати в оренду власну нерухомість не соромтесь і будьте відкритими, будь ласка подайте оголошення, яке відповідає нашим “Правилам і умовам”, і ми відразу розмістимо його на Інтернет сторінці “Мережа Вебсайтів Нерухомості”.

Так, і таке може бути, оскільки частина оголошень яка відповідає нашим “Правилам і умовам” береться (копіюється) з публічних не закритих джерел.

Якщо ви з тих чи інших причин не бажаєте бачити ваше оголошення на сторінці “Мережа Вебсайтів Нерухомості” у вашому регіоні, будь ласка повідомте нам про це. Будь ласка відвідайте цю сторінку де ви знайдете різні способи, як з нами зв’язатися.

Я бачу своє оголошення, але не знаю, як його змінити. Я хочу оновити своє оголошення. Я хочу змінити ціну в оголошенні. Я хочу додати фотознимки до свого оголошення.

Все дуже просто, перейдіть за цим посиланням “Додати оголошення” і додайте своє оголошення з тими даними, які ви вже бачите у воєму оголошенні, або просто додайте нове з тими даними, які у вас є, а ми у свою чергу співставимо отримане нове оголошення з наявними даними, і оновимо оголошення. Вам не потрібно ніде реєструватися або авторизуватися, вам просто необхідно додати своє оголошення заповнивши форму подання, яке відповідає нашим “Правилам і умовам”.

Top