Продаж двоповерхового будинку від власника 400 м² на Навколишній в місті Львів, ціна будинку 18 258 350 ₴


продаю будинок, продаж будинків, купити будинок, продаж будинку, куплю будинок, продам будинок, продається будинок,продаж, оренда, нерухомість


Основні характеристики

Тип нерухомості що продається
Будинок (фото)
Кількість кімнат
У об'єкта 6-ть кімнат
Загальна площа об'єкта нерухомості
400 метрів квадратних (1 м²)
Загальна площа земельної ділянки
200 метрів квадратних (1 м²) (0.02 га)
Кількість поверхів у об'єкта нерухомості
У будинку два поверхи і горище
Паркування транспотрних засобів
Прибудинкова огороджена територія, гараж
Адреса
Продавець
Андрій Николин
Контакти продавця
Розміщено у Мережі Вебсайтів Нерухомості
6 липня 2024 року
Останнє оновлення оголошення
6 липня 2024 року
Вартість продажу нерухомості
Станом на 6 липня 2024 року, ціна 18 258 350 гривень за все
Ціна в іноземній валюті $445 000 за весь об'єкт нерухомості
Ціна в іноземній валюті $1 113 за 1 м²
Конвертовано за курсом 41.03 гривень за $1

Опис

Будинок
Продається будинок

Новозбудоване житло, потребує додаткових будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт.

Продається триповерховий будинок з підвалом та гаражем на 2 авто з автоматичними дверима, висота гаража 4 м. Бесідка на 2 поверхи.

Будинок збудований з цегли та керамоблоку, дах перекритий керамічною черепицею глянцево чорного кольору. Будинок утеплений пінопластом 15, виведені трубки під кондиціонери у кожній кімнаті та на фасаді кріплення, всі лічильники стоять (газ, світло, вода), центральна каналізація, заведено 3 фази світла 17 кВт. Власне подвір’я.

На першому поверсі знаходиться предбанник, великий хол який переходить у другий поверх з великими панорамними вікнами, гостьовий туалет, вітальня з виходом на заднє подвіря, кухня з виходом на переднє подвіря, гараж на 2 автомобіля висотою 4 м. та спуском у підвал, котельня на твердопаливний котел та вихід одразу на подвіря.

На другому поверсі знаходиться малий хол, який переходить у третій поверх, 2 спальні кімнати з виходом на балкон, який зєднює будинок з біседкою, головна спальня, велика ванна кімната, балкончик.

На третьому поверсі знаходиться туалет та велике місце для вільного призначення (більярд/настільний теніс, камін, гостьовий стіл) та балкон з шикарним краєвидом на високий замок та місто.

У бесідці на першому поверсі знаходиться кімната у якій мав бути гостьовий стіл та мангал з коптильнею та робочою частиною(каналізація та вода виведені), металеві сходи на другий поверх, гостьовий туалет та баня (комен зроблений під такі потреби). На другому поверсі знаходиться спальня та ванна кімната, та двері які виходять на балкон другого поверха будинку.


Top